Автобусные экскурсионные туры по Европе
Австрия+Венгрия от 68 евро
Польша от 68 евро
Литва+Латвия от 80 евро
Чехия+Польша от 108 евро
Италия+Венгрия+Словения
от 138 евро
Германия+Польша от 110 евро
Болгария+Румыния+Турция
от 138 евро
Греция+Сербия+Румыния
от 238 евро
Германия+Польша+Франция
от 268 евро
Новости
Авиабилеты

Алмазный пилинг в Донецке

Алмазним пілінгом обличчя називається сучасна процедура очищення обличчя механічним способом. Дана методика надає дбайливе вплив і прекрасно підходить для обробки будь-якого типу шкіри.

Видаляючи ороговілі частинки, апарат для алмазного пілінгу робить загальний тон шкіри більш свіжим, оживляє і вирівнює колір. Пацієнтки з тьмяним, неживим кольором обличчя помічають поліпшення в зовнішності вже після першого сеансу.

Метод добре зарекомендував себе в лікуванні проблемної шкіри, усуваючи прояви акне (в тому числі і рубці постакне), чорні і білі комедони, розширені пори.

Процедура дозволяє надовго позбутися від дрібних зморшок і вікової пігментації, прибирає нерівності рельєфу шкіри, ефективно бореться з гіперкератозом.


При догляді за тілом алмазний пілінг використовують для вирішення таких проблем, як:

- Стрий (для лікування стрий також ефективний пілінг);

- шрами, рубці (якщо вони є у вас на обличчі, зверніть увагу на матеріал про те, як позбутися від шрамів - тут перераховані основні методики, описані принципи їх дії);

- вросле волосся.

Шлифовка лица в салоне красоты Дивин


Основні етапи проведення алмазної обробки обличчя:

- Очищення шкіри від забруднень за допомогою спеціальних косметичних засобів

- Пом'якшення поверхневого шару шкіри

- Шліфування шкіри обличчя за допомогою апарата з насадками, що мають алмазне напилення

- Накладення відновлювальної маски

- Нанесення крему, що підходить під тип шкіри клієнта.


Очищення проводять спеціальним приладом з різними насадками, кожна з яких має вплив різної інтенсивності і на різну глибину.

Процедуру шліфування обличчя проводять без анестезії. Називаючи її безболісною, фахівці все ж попереджають, що можливі неприємні відчуття - свербіж або печіння. Характер і інтенсивність цих відчуттів залежать від стану і типу шкіри пацієнта - чим вона тонше і сухіше, тим неприємніше пілінг. Щоб прискорити відновлення шкіри після шліфування, косметолог завдає заспокійливу маску.

Шлифовка лица в Донецке

У середньому сеанс алмазного пілінгу триває 30-60 хвилин. Після процедури на оброблених ділянках можливі почервоніння і невеликий набряк шкіри. Ці явища проходять швидко - від декількох годин до 2-3 днів. А ось такого неприємного наслідки, як лущення, у алмазного пілінгу немає.

Після процедури механічної обробки обличчя пацієнт може відразу ж повертатися до звичного ритму життя, так як на обличчі не залишається жодних слідів, набряків і почервоніння. Головна умова - виключення використання в період відновлення будь-яких спиртних лосьйонів. Протягом деякого періоду потрібно захищати шкіру сонцезахисними кремами і на один-два місяці забути про відвідування солярію. Також заборонені до застосування косметичні засоби, які містять в своєму складі ретинол, гликолеву і молочну кислоту, фруктові кислоти. Протягом 2-3 днів заборонені будь-які фізичні навантаження. Перша доба слід триматися подалі від тональних кремів і пудри.

Ваш консультант по турам Екатерина Ермолаева
Skype: katya_ermolaeva
e-mail: katya_kalimiros@i.ua
Как выбрать наиболее подходящий тур в Европу, на каком маршруте остановиться, какие города посетить? Все это вы можете узнать у меня. Объездив почти всю Европу, я ее безоговорочная поклонница, и всегда с радостью помогу вам определиться с выбором экскурсионного или любого другого тура в Европу.