Автобусные экскурсионные туры по Европе
Австрия+Венгрия от 68 евро
Польша от 68 евро
Литва+Латвия от 80 евро
Чехия+Польша от 108 евро
Италия+Венгрия+Словения
от 138 евро
Германия+Польша от 110 евро
Болгария+Румыния+Турция
от 138 евро
Греция+Сербия+Румыния
от 238 евро
Германия+Польша+Франция
от 268 евро
Новости
Авиабилеты

Детский массаж в Броварах

Дитячий масаж має неоціненне значення для фізичного, емоційного і розумового розвитку дитини в перший рік життя. Діти, чиї батьки проводять для них щоденні курси масажу, багато в чому випереджають своїх однолітків. У таких дітей поліпшується координація рухів, стимулюється кровообіг, підвищується імунітет, швидше інших розвивається мовні навички, такі малюки вчасно починають тримати голову, сидіти і повзати.

За допомогою простих погладжувань дитини можна стимулювати розвиток нервової системи, розслабити підвищений тонус м'язів, знизити больові відчуття. Дитячий масаж, користь якого має видимий результат на фізичний розвиток, є першим способом спілкування між матір'ю і дитиною. Саме під час сеансів простого масажу дитині, він відчуває любов, турботу і увагу з боку батьків, яку не можна висловити роблячи щоденні процедури по догляду. Саме шкірою маленький чоловічок сприймає цей величезний і поки незрозумілий для нього світ. Масаж для дітей можна розділити за ступенем впливу на такі категорії:

Дитячий загальний масаж

Щоденні процедури, які може самостійно проводити один з батьків, пройшовши мінімальну підготовку. Мета таких сеансів - розслаблення гіпертонусу після народження, стимуляція нервової системи, спілкування з малюком. Дитячий загальний масаж проводять в один і той же час, бажано за півгодини до годування, або через годину після їжі.

Оскільки новонароджена дитина не тільки відчуває світ шкірою, але ще і дихає нею, то використовувати крем для масажу, навіть спеціальний дитячий, а також дитяче масло для масажу, небажано, так як забиваються пори, а при тривалому використанні навіть незначний вміст ароматів може накопичитися в організмі і спровокувати розвиток алергічної висипки.

Массаж грудничка в Броварах

Основні рухи допустимі непрофесійним масажистом полягають в доторканні по основних масажних лініях. Так само корисно комбінувати прийоми масажу дитячого загального, з легкою зарядкою, що включає в себе поштовхи кінцівок для розслаблення, почергове схрещування рук на грудній клітці, притиснення ніг, підтягування коліна до ліктя по діагоналі.

Професійний дитячий масаж

Масаж дитині у виконанні дитячого професійного масажиста спрямований на зміцнення м'язів, і проводитися перед найважливішими моментами розвитку немовляти. Так, основне завдання зміцнити м'язи тулуба, перед тим як дитина починає здійснювати спроби утримати голову, перевернутися на живіт, присісти, повзти і встати на ноги. Особливо важливо зробити повний курс загальнозміцнюючий масажу спини після чотирьох місяців, щоб дитина сіла. Батьки, не маючи навичок масажиста, можуть не тільки не допомогти дитині, а й нашкодити з масажем, який стосується хребта і шийних відділів.

Дитячий лікувальний масаж

На жаль не всі дітки народжуються повністю здоровими. Іноді внаслідок родових травм або генетичних порушень, маловоддя або проблем матері в ендокринній системі, малюки приходять в цей світ з явними дефектами. Дитячий лікувальний масаж в деяких випадках може не тільки поліпшити фізичний стан дитини, але і повністю вилікувати від недуги без операційного та медикаментозного втручання. Мета масажу грудничків поліпшити приплив крові до органів, прибрати спазми в м'язах і змусити розслаблені м'язи працювати. 

Детский массажист в салоне красоты "Дивин"

Залежно від складності стану дитини, лікувальний масаж може проводитися курсами з невеликими перервами або щодня. Для батьків, чиї діти потребують постійного масажі, існують спеціальні курси навчання.

 

Ваш консультант по турам Екатерина Ермолаева
Skype: katya_ermolaeva
e-mail: katya_kalimiros@i.ua
Как выбрать наиболее подходящий тур в Европу, на каком маршруте остановиться, какие города посетить? Все это вы можете узнать у меня. Объездив почти всю Европу, я ее безоговорочная поклонница, и всегда с радостью помогу вам определиться с выбором экскурсионного или любого другого тура в Европу.