Автобусные экскурсионные туры по Европе
Австрия+Венгрия от 68 евро
Польша от 68 евро
Литва+Латвия от 80 евро
Чехия+Польша от 108 евро
Италия+Венгрия+Словения
от 138 евро
Германия+Польша от 110 евро
Болгария+Румыния+Турция
от 138 евро
Греция+Сербия+Румыния
от 238 евро
Германия+Польша+Франция
от 268 евро
Новости
Авиабилеты

Карбоновый пилинг лица в Броварах

Пілінг - одна з найпопулярніших косметологічних процедур серед жінок. Його виконують вдома або в салонах, з його допомогою розгладжують зморшки, повертають свіжість і колір шкіри, борються з акне, пігментними плямами або шрамами від вугрової висипки. Існує безліч методик проведення пілінгу - від домашніх саморобних скрабів до механічної, хімічної або апаратної чищення обличчя.

Всі вони ефективні, але бувають небезпечні. Неправильне проведення механічного очищення може привести до мікротріщин і інших травм шкіри, а хімічної - до опіків, алергії або порушення роботи жирових підшкірних залоз. Карбоновий пілінг обличчя вважається одним з найбільш сприятливих методик. Його ефект заснований на подвійному впливі на шкіру: лазерному і фотоомолажівающем.

Карбоновый лазерный пилинг лица в Броварах отзывы

Суть методу

Карбоновий пілінг підтягує шкіру за рахунок лазерного нагрівання і очищає її від мертвих клітин завдяки нанесеному гелю-масці на основі діоксиду вуглецю (карбону). Гель проникає глибоко в епідерміс, пов'язує його клітини і втягує в себе весь бруд і шкірний жир. Лазерний вплив же дозволяє вивести зайві клітини, знищує бактерії і стимулює вироблення еластину і колагену.

Метод використовують в різних цілях: для лікування вугрового висипу, знешкодження болючою мікрофлори шкіри, нормалізації жирового обміну, вирівнювання рельєфу і кольору шкіри, а також для розгладження невеликих зморшок.

Додатковий ефект від лазерного карбонового пілінгу - очищення забитих розширених пор і стягування їх. Плюси і мінуси карбонового пілінгу У методики багато переваг і практично немає недоліків.

Карбоновый пилинг лица в салоне красоты Дивин

До плюсів процедури відносять:

 - безболісність - пацієнт відчуває лише тепло на шкірі, ніяких дискомфортних відчуттів;

 - універсальність - однією процедурою вирішується відразу кілька косметологічних проблем;

 - протизапальний і протимікробний ефект - лазерна дія знищує хвороботворну середу на шкірі;

 - очищення шкіри і звуження пор - карбоновий гель прекрасно видаляє погані клітини шкіри і весь бруд, включаючи ту, що скупчилася в розширених порах;

 - омолодження - нагрівання шкіри лазером стимулює вироблення підтягують її речовин;

 - всесезонність - пілінг можна проводити в будь-який час року, навіть прямі сонячні промені не зашкодять шкірі після процедури;

 - відсутність періоду відновлення - реабілітація після пілінгу займе не більше півгодини, тому пацієнту не доведеться відмовлятися від звичного ритму життя.

Серед мінусів же тільки необхідність попередньої підготовки шкіри і проведення курсу процедур - однієї для отримання хорошого стійкого результату буде недостатньо.

Ваш консультант по турам Екатерина Ермолаева
Skype: katya_ermolaeva
e-mail: katya_kalimiros@i.ua
Как выбрать наиболее подходящий тур в Европу, на каком маршруте остановиться, какие города посетить? Все это вы можете узнать у меня. Объездив почти всю Европу, я ее безоговорочная поклонница, и всегда с радостью помогу вам определиться с выбором экскурсионного или любого другого тура в Европу.