Автобусные экскурсионные туры по Европе
Австрия+Венгрия от 68 евро
Польша от 68 евро
Литва+Латвия от 80 евро
Чехия+Польша от 108 евро
Италия+Венгрия+Словения
от 138 евро
Германия+Польша от 110 евро
Болгария+Румыния+Турция
от 138 евро
Греция+Сербия+Румыния
от 238 евро
Германия+Польша+Франция
от 268 евро
Новости
Авиабилеты

Тейпировние лица в Донецке

Гладка і підтягнута шкіра - це мрія будь-якої жінки. Але рано чи пізно будь-яка жінка побачить у дзеркалі перші непримітні зморшки. Шкіра поступово втратить еластичність, «попливе» овал обличчя - і почнеться пошук чарівного крему Азазелло, який поверне час назад.

Не дивно, що голлівудські діви були готові продати душу за секрет вічної молодості. На щастя, Марлен Дітріх і Джоан Кроуфорд не довелося закладати свою безсмертну душу - їх врятував звичайний клей. Актриси підтягували шкіру, наклеюючи кіперні стрічки з шовку. В результаті, виходив ідеальний овал обличчя і гладка шкіра, а самі стрічки були надійно заховані під перуками. І навіть зараз в освічене століття ботокса і пластичної хірургії, цей спосіб не втратив своєї актуальності.

Естетичне тейпування обличчя - операція вже не потрібна!

Через століття на зміну простої тканини і клею прийшли тейпи - стрічки з натуральної бавовни на гіпоалергенної клеїть основі. При температурі тіла клей активується, і пластир надійно приклеюється до шкіри. За деякими своїми характеристиками тейп дуже схожий на людську шкіру, тому при накладенні він стимулює обмінні і відновні процеси.

За допомогою методики тейпування обличчя можна домогтися наступних результатів:

• згладжування зморшок навколо губ;
• зменшення подвійного підборіддя;
• розгладження «гусячих лапок»;
• розгладження мімічних зморшок на лобі в міжбровному просторі;
• зменшення вираженості носо-губної складки;
• підтягування овалу обличчя;
• усунення набряків під очима;
• підйом верхньої повіки;
• зменшення зморшок на шиї.

За кордоном тейпувння в косметології вважається одним з найбільш швидко і багатообіцяючих напрямків. Адже ефект від однієї єдиної процедури вражає. Цю методику можна використовувати для екстреного омолодження перед такими важливими подіями як весілля або річниця. А додавши тейп в щоденну рутину краси, можна буквально повернути процес старіння шкіри назад.

Тейпування обличчя: техніки і рекомендації

Тейпы для лица

Суть методу полягає в тому, що шкіра у напрямку масажних ліній обклеюється тейпом різної ширини, сили і тиску. В результаті, безопераційним шляхом досягається ефект підтяжки обличчя.

Накладати тейпи можна тільки на підготовлену шкіру. Для цього її ретельно очищають і зволожують при необхідності. Потім по ходу біоактивних зон акуратно наклеюють тейп.

Коли м'яз, розташований під шкірою області чола, так зване "лобне черевце" слабшає і втрачає свою еластичність, на лобі з'являються зморшки. Дві тонкі тейп-стрічки нанесені поперек зморшок допомагають розгладити їх.

Ця аплікація допоможе прибрати зморшки в куточках очей. При нанесенні кінезіологічного тейпа намагайтеся зберігати обличчя нерухомим.

Нанесение тейпов для лица в Донецке цены

Ця аплікація допоможе позбутися від носо-губної складки і зморшок в куточках рота.

Тейп залишають на шкірі на термін від 30 хвилин до 8 годин. Потім пластир знімають - для цього досить добре змочити його водою.

Незважаючи на вражаючий ефект після першої ж процедури, тейпування обличчя в косметології вимагає комплексного підходу: методику рекомендують поєднувати з масажем, не забуваючи про регулярність тих і інших процедур.

Ваш консультант по турам Екатерина Ермолаева
Skype: katya_ermolaeva
e-mail: katya_kalimiros@i.ua
Как выбрать наиболее подходящий тур в Европу, на каком маршруте остановиться, какие города посетить? Все это вы можете узнать у меня. Объездив почти всю Европу, я ее безоговорочная поклонница, и всегда с радостью помогу вам определиться с выбором экскурсионного или любого другого тура в Европу.