Автобусные экскурсионные туры по Европе
Австрия+Венгрия от 68 евро
Польша от 68 евро
Литва+Латвия от 80 евро
Чехия+Польша от 108 евро
Италия+Венгрия+Словения
от 138 евро
Германия+Польша от 110 евро
Болгария+Румыния+Турция
от 138 евро
Греция+Сербия+Румыния
от 238 евро
Германия+Польша+Франция
от 268 евро
Новости
Авиабилеты

Лазерный липолиз в Донецке

Сучасному поколінню випала доля жити в епоху харчового достатку. Для більшості населення проблема ожиріння значно актуальніше боротьби за виживання і їжу. Більше половини жителів розвинених країн страждають від зайвої ваги.

Повнота обіцяє не тільки проблеми зі здоров'ям, вона викликає у людини комплекс неповноцінності, відчуття невідповідності стандартам, нав'язаними глянцевими журналами.

Давайте розберемося, що це таке - лазерний ліполіз, відмінність від традиційної процедури ліпосакції, принцип дії і особливості, зони впливу і орієнтовні ціни, а також подивимося фото до і після сеансів.

На перший погляд здається, що вирішення проблеми очевидно - помірне харчування і фізична активність.

Але багато людей знайомі з ситуацією, коли певну ділянку тіла вперто не бажає піддаватися удосконалення, незважаючи на докладені титанічні зусилля. В цьому випадку можуть допомогти тільки хірургічні або косметологічні процедури.

В останнє десятиліття стрімко набирає популярність лазерна ліпосакція (ліполіз), спрямована саме на корекцію невеликої ділянки тіла і має досить високу ефективність. Історія Перші спроби винаходу методів позбавлення від жирових відкладень були зроблені ще в 20-х роках минулого століття.

Лазерный липолиз цены

Вони не принесли бажаних результатів і спричинили за собою більше ускладнень, ніж користі. Але людство не втрачало надію придумати «чудодійний» спосіб схуднення конкретної частини тіла.

Наступна спроба провести операцію з видалення жирових відкладень здійснилася тільки через півстоліття після попередньої.

На жаль, вона теж виявилася провальною. Однак, вже через десять років італійський хірург провів складний медичний експеримент пацієнтом стала його власна дружина з висмоктування жиру вакуумом через винайдену їм же канюлю. Досвід виявився вдалим, але досить травматичним.

У 80-і роки був розроблений склад розчину, який допомагає від'єднати жир і вивести його назовні. Через кілька років прийшла черга ультразвукової ліпосакції, яка здійснила грандіозний прорив.

За допомогою новітньої методики стало можливим видаляти до десяти літрів жиру одномоментно.

Надалі були розроблені методи вібраційної і PAL ліпосакції, які підняли естетичну медицину на високий рівень. Лазерна технологія виникла завдяки хірурга з Колумбії в 90-і роки.

Він виявив, що для видалення жиру немає необхідності у великих надрізах, після обробки лазером отримана емульсія без праці виводиться через невеликі проколи.

Активне застосування нової технології почалося з початком нашого століття. Методика постійно удосконалюється і широко застосовується в багатьох розвинених країнах.

Принцип дії

Лазерный липолиз отзывы

В медицині унікальні властивості ліполазера застосовуються повсюдно.

У контурній пластиці під впливом низькочастотного променя жирова клітина втрачає свою форму і руйнується, вивільняючи утворилася емульсію.

Жир надходить в загальний кровотік і виводиться організмом.

Для позбавлення від щодо великого обсягу застосовують вакуумне відсмоктування, знижуючи тим самим навантаження на печінку.

Крім того, промінь коагулює кровоносні судини, запобігаючи кровотеча і стискає волокна колагену, забезпечуючи шкірі підтягаючий ефект.

Ваш консультант по турам Екатерина Ермолаева
Skype: katya_ermolaeva
e-mail: katya_kalimiros@i.ua
Как выбрать наиболее подходящий тур в Европу, на каком маршруте остановиться, какие города посетить? Все это вы можете узнать у меня. Объездив почти всю Европу, я ее безоговорочная поклонница, и всегда с радостью помогу вам определиться с выбором экскурсионного или любого другого тура в Европу.