Автобусные экскурсионные туры по Европе
Австрия+Венгрия от 68 евро
Польша от 68 евро
Литва+Латвия от 80 евро
Чехия+Польша от 108 евро
Италия+Венгрия+Словения
от 138 евро
Германия+Польша от 110 евро
Болгария+Румыния+Турция
от 138 евро
Греция+Сербия+Румыния
от 238 евро
Германия+Польша+Франция
от 268 евро
Новости
Авиабилеты

Мезотерапия отзывы цена в Броварах

Ін’єкційна мезотерапія має безліч переваг, головний з них - індувідуальний підхід до кожного пацієнта. Лікар, на основі вивчиних про пацієнта особливостей, побажань та рекомендацій, підбирає мезококтейль з певних компонентів, дія яких спрямована на вирішення існуючої проблеми.

Безперечно, можливості косметолога не безмежні. У комплекс корисних компонентів мезотерапії найчастіше входять наступні складові:

Гіалуронова кислота

Речовина, створена не природнім, а синтетичним шляхом, ідентична тій, що міститься в організмі людини. Відповідає за зволоження шкіри, сприяє підвищенню тонусу і усунення зморшок.

Еластин і колаген

Речовини тваринного походження, що є основною для формування сполучних тканин. Заповнюють дефіцит природних компонентів, перешкоджають виникненню і розвитку птозу, формують міцні і еластичні шкірні покриви.

Мезотерапия лица в салоне Дивин Бровары

Рослинні екстракти

Повністю натуральні складові різної спрямованості, представлені значною кількістю рослин, можуть застосовуватися для виведення токсинів, збагачення дерми корисними речовинами, оптимізації внутрішніх процесів.

Мезотерапия отзывы Бровары Киев

Лікарська складова

Використовується вкрай рідко і визначається специфічними показаннями. Найчастіше є присутнім в мезококтейллях, спрямованих на лікування конкретних дефектів, а не на омолодження і профілактику розвитку проблематики.

Мікроелементи

Можуть бути представлені цинком, кремнієм, залізом і рядом інших речовин. Заповнюють дефіцит їх природного вмісту в організмі, підвищують захисну функцію шкіри і вирішують вельми широкий спектр завдань.

Вітаміни різних груп

Є основними складовими використовуваних препаратів. Можуть бути використані для поповнення їх дефіциту в організмі, для зміцнення місцевого імунітету.

Вивчаючи відгуки професійних косметологів про мезококтейль, ви можете відзначити, що найбільшою популярністю користується вітамін С - він вважається найкращою профілактикою передчасного старіння.

Різні органічні кислоти (крім гіалуронової кислоти)

Найчастіше застосовується полілактоновая кислота (аналог колагену), гліколева і піровиноградна субстанції (відповідають за регенерацію клітин).

Ваш консультант по турам Екатерина Ермолаева
Skype: katya_ermolaeva
e-mail: katya_kalimiros@i.ua
Как выбрать наиболее подходящий тур в Европу, на каком маршруте остановиться, какие города посетить? Все это вы можете узнать у меня. Объездив почти всю Европу, я ее безоговорочная поклонница, и всегда с радостью помогу вам определиться с выбором экскурсионного или любого другого тура в Европу.