Автобусные экскурсионные туры по Европе
Австрия+Венгрия от 68 евро
Польша от 68 евро
Литва+Латвия от 80 евро
Чехия+Польша от 108 евро
Италия+Венгрия+Словения
от 138 евро
Германия+Польша от 110 евро
Болгария+Румыния+Турция
от 138 евро
Греция+Сербия+Румыния
от 238 евро
Германия+Польша+Франция
от 268 евро
Новости
Авиабилеты

Лечение лазером

На сьогодні існуюсь значимі переваги омолодження шкіри обличчя лазером порівняно з іншими методиками.

Безоперационная липосакция

Як проходить процедура? Процедура холодного лазерного ліполізу не вимагає попередньої підготовки, хоча за тиждень до її проведення необхідно відмовитися від вживання спиртних напоїв (алкоголь уповільнює процес розщеплення і виведення жиру з організму).

Мезотерапия отзывы цена в Броварах

Ін’єкційна мезотерапія має безліч переваг, головний з них - індувідуальний підхід до кожного пацієнта. Лікар, на основі вивчиних про пацієнта особливостей, побажань та рекомендацій, підбирає мезококтейль з певних компонентів, дія яких спрямована на вирішення існуючої проблеми.

Тейпировние лица в Донецке

Гладка і підтягнута шкіра - це мрія будь-якої жінки. Але рано чи пізно будь-яка жінка побачить у дзеркалі перші непримітні зморшки. Шкіра поступово втратить еластичність, «попливе» овал обличчя - і почнеться пошук чарівного крему Азазелло, який поверне час назад.

Лазерное удаление волос цены Донецк

Ніжна, подібно атласу, шкіра, з рівним засмагою, є визнаним еталоном краси. І ми намагаюся робити для цього все - їздить на море, відвідує солярій, застосовують різні процедури в домашніх умовах, купують креми по позамежним цінами ...

Ваш консультант по турам Екатерина Ермолаева
Skype: katya_ermolaeva
e-mail: katya_kalimiros@i.ua
Как выбрать наиболее подходящий тур в Европу, на каком маршруте остановиться, какие города посетить? Все это вы можете узнать у меня. Объездив почти всю Европу, я ее безоговорочная поклонница, и всегда с радостью помогу вам определиться с выбором экскурсионного или любого другого тура в Европу.