Автобусные экскурсионные туры по Европе
Австрия+Венгрия от 68 евро
Польша от 68 евро
Литва+Латвия от 80 евро
Чехия+Польша от 108 евро
Италия+Венгрия+Словения
от 138 евро
Германия+Польша от 110 евро
Болгария+Румыния+Турция
от 138 евро
Греция+Сербия+Румыния
от 238 евро
Германия+Польша+Франция
от 268 евро
Новости
Авиабилеты

Избавим от купероза навсегда Дивин Донецк

Наша косметологія пропонує якісне лазерне видалення судин в Донецьку за передовими світовими стандартами. Протягом декількох процедур ми проведемо повне лазерне видалення судин на обличчі  з нанесенням мінімального шкоди здоровій шкірі і судинах.

Удаление татуажа бровей в салоне Донецк

Принцип видалення лазером татуювання полягає в тому, що лазерний промінь діє вибірково на фарбувальний пігмент розщеплюючи його на дрібні частинки які, в свою чергу, можуть бути поглинені лімфатичною системою і виведені з організму природним шляхом.

 Лучший вакуумно роликовый массаж в Донецке

Який же секрет даної технології? Вся справа в тому, що корекція фігури і видалення целюліту досягається завдяки впливу на сполучну тканину проблемної зони. Масажер  не тільки покращує кровообіг, а й впливає на рефлексогенні ділянки і створює лімфодренаж.

Антицеллюлитный массаж в Донецке

Ручний масаж - широко поширена процедура косметичного і медичного характеру. Дана методика застосовується з метою лікування і профілактики цілого ряду захворювань.

Ультразвуковая чистка лица в Броварах

Будь-яка жінка знає, що догляд за обличчям починається з очищення шкіри. Чистка обличчя - це процедура очищення шкіри мануальним або апаратним методом, в процесі якої відбувається відлущування відмерлих клітин шкіри, усуваються поверхневі забруднення, видаляються запальні елементи (комедони). В результаті чистки обличчя відбувається стимуляція кровообігу і обмінних процесів в шкірі, нормалізація роботи сальних залоз.

Ваш консультант по турам Екатерина Ермолаева
Skype: katya_ermolaeva
e-mail: katya_kalimiros@i.ua
Как выбрать наиболее подходящий тур в Европу, на каком маршруте остановиться, какие города посетить? Все это вы можете узнать у меня. Объездив почти всю Европу, я ее безоговорочная поклонница, и всегда с радостью помогу вам определиться с выбором экскурсионного или любого другого тура в Европу.