Автобусные экскурсионные туры по Европе
Австрия+Венгрия от 68 евро
Польша от 68 евро
Литва+Латвия от 80 евро
Чехия+Польша от 108 евро
Италия+Венгрия+Словения
от 138 евро
Германия+Польша от 110 евро
Болгария+Румыния+Турция
от 138 евро
Греция+Сербия+Румыния
от 238 евро
Германия+Польша+Франция
от 268 евро
Новости
Авиабилеты

Удаление сосудов на лице в Броварах

Видалення судинної сітки на обличчі в салоні краси Дівін. Багато жінок стикаються з такою естетичної проблемою як кидається в очі судинна сітка. Ці, часом крихітні блідо-червоні сіточки або синювато-червоні «зірочки» на носі, на обличчі - важко замаскувати тональним кремом, ще важче - приховати колготами на ногах. Як же прибрати, як позбутися від цих «непрошених гостей»?

Карбоновый пилинг лица в Броварах

Пілінг - одна з найпопулярніших косметологічних процедур серед жінок. Його виконують вдома або в салонах, з його допомогою розгладжують зморшки, повертають свіжість і колір шкіри, борються з акне, пігментними плямами або шрамами від вугрової висипки. Існує безліч методик проведення пілінгу - від домашніх саморобних скрабів до механічної, хімічної або апаратної чищення обличчя.

Удаление татуировки неодимовым лазером в Броварах

Видалення тату неодимовим лазером - процедура безпечна і практично безболісна, однак ряду особ вдаватися до допомоги лазера заборонено.

Безинъекционная мезотерапия лица в косметологии Дивин

Електоропорація - метод, що дозволяє безпечно і безболісно доставляти активні речовини косметичних препаратів в глибокі шари шкіри. Процедура електропорації є чудовою альтернативою мезотерапії. Однак в даному випадку немає ніяких ін'єкцій, немає болю і відсутні негативні наслідки у вигляді запалень, набряків і гематом.

Алмазный пилинг в Донецке

Алмазним пілінгом обличчя називається сучасна процедура очищення обличчя механічним способом. Дана методика надає дбайливе вплив і прекрасно підходить для обробки будь-якого типу шкіри.

Ваш консультант по турам Екатерина Ермолаева
Skype: katya_ermolaeva
e-mail: katya_kalimiros@i.ua
Как выбрать наиболее подходящий тур в Европу, на каком маршруте остановиться, какие города посетить? Все это вы можете узнать у меня. Объездив почти всю Европу, я ее безоговорочная поклонница, и всегда с радостью помогу вам определиться с выбором экскурсионного или любого другого тура в Европу.