Автобусные экскурсионные туры по Европе
Австрия+Венгрия от 68 евро
Польша от 68 евро
Литва+Латвия от 80 евро
Чехия+Польша от 108 евро
Италия+Венгрия+Словения
от 138 евро
Германия+Польша от 110 евро
Болгария+Румыния+Турция
от 138 евро
Греция+Сербия+Румыния
от 238 евро
Германия+Польша+Франция
от 268 евро
Новости
Авиабилеты

Лечение лазером

На сьогодні існуюсь значимі переваги омолодження шкіри обличчя лазером порівняно з іншими методиками.

Невблаганний вік, різка втрата ваги, післяпологовий період - все це цілком природні показання до проведення лазерного омолодження. Шкіра обличчя, шиї, живота, сідниць, стегон, внутрішньої поверхні рук - це основні проблемні зони, в яких шкіра з віком або з інших причин втрачає тонус і вимагає відновлення.

Однак оперативне втручання на цих ділянках завжди буде пов'язане з високою травматичністю і тривалим реабілітаційним періодом.

Та й структура шкіри після найякіснішої хірургічної операції не змінюється, продовжуючи старіти і невблаганно додаючи вашому вигляду зайві роки.

На відміну від хірургічних методів, омолодження шкіри за допомогою лазера:

- неинвазивно;

- не вимагає періоду відновлення;

- має пролонгований ефект (до 5-6 років);

- впливає на структуру внутрішніх дермальних шарів, провокуючи відновлення синтезу колагену;

- гарантує відсутність побічних ефектів;

- може поєднуватися з іншими косметологічними процедурами;

- проводиться амбулаторно і не вимагає великої кількості часу.

Лечение лазером цены

 

Принцип дії лазера

Лазерний промінь, проникаючи в шкіру, розігріває внутрішні шари шкіри. Термічні пошкодження, викликані імпульсом тривалістю 0,2-0,5 мс, призводять до скорочення старих колагенових волокон і запускають процеси синтезу нових.

Використання цієї методики дозволяє:

- ліквідувати або знизити ступінь прояву зморшок;

- зменшити вираженість стрий;

- згладити шрами постакне;

- скоротити область еритеми;

- зменшити вираженість пір;

- поліпшити колір обличчя;

- зміцнити структуру шкіри.

На сьогоднішній день серед жителів Києва подібне лазерне омолодження є найефективнішим рішенням з усього списку існуючих процедур ліфтингу.

Головна перевага - це накопичувальний ефект, який дозволяє не тільки отримати миттєве покращення стану шкіри, але і запустити пролонгований процес регенерації, який буде сприяти систематичному оновленню шкірного покриву протягом декількох років.

Лечение лазером Киев отзывы

Омолодження шкіри без операції

Незважаючи на те, що ефект миттєвого ліфтингу ви можете відчути вже після першої процедури, за європейськими стандартами для досягнення найкращого результату слід провести від 3 до 5 процедур з перервою на місяць.

Однак наші фахівці намагаються знайти до кожного пацієнта індивідуальний підхід і підібрати для нього найбільш підходящий курс сеансів.

При необхідності, ми можемо комплексно посилити вплив лазера за рахунок використання пілінгів, ін'єкцій ботокса або ж поєднувати лазерний вплив з контурною пластикою тіла.

Вся процедура займає, як правило, не більше 30-40 хвилин і ніяким чином не змінює звичний для людини життєвий ритм.

Ви також можете продовжувати працювати і займатися спортом. Єдине, що може «загрожувати» вашій шкірі, - легке почервоніння і лущення, яке буде спостерігатися перші кілька днів.

Ми завжди намагаємося надати пацієнту всю необхідну інформацію, завдяки якій він зможе зробити найбільш усвідомлений для себе вибір.

Тому перш ніж ухвалити важливе рішення, ви маєте можливість проконсультуватися у наших фахівців або просто отримати цікаву для вас інформацію щодо термінів, цін і гарантій безпеки проведення лазерного омолодження особи.

Ваш консультант по турам Екатерина Ермолаева
Skype: katya_ermolaeva
e-mail: katya_kalimiros@i.ua
Как выбрать наиболее подходящий тур в Европу, на каком маршруте остановиться, какие города посетить? Все это вы можете узнать у меня. Объездив почти всю Европу, я ее безоговорочная поклонница, и всегда с радостью помогу вам определиться с выбором экскурсионного или любого другого тура в Европу.