Автобусные экскурсионные туры по Европе
Австрия+Венгрия от 68 евро
Польша от 68 евро
Литва+Латвия от 80 евро
Чехия+Польша от 108 евро
Италия+Венгрия+Словения
от 138 евро
Германия+Польша от 110 евро
Болгария+Румыния+Турция
от 138 евро
Греция+Сербия+Румыния
от 238 евро
Германия+Польша+Франция
от 268 евро
Новости
Авиабилеты

Удаление сосудов на лице в Броварах

Видалення судинної сітки на обличчі в салоні краси Дівін. Багато жінок стикаються з такою естетичної проблемою як кидається в очі судинна сітка. Ці, часом крихітні блідо-червоні сіточки або синювато-червоні «зірочки» на носі, на обличчі - важко замаскувати тональним кремом, ще важче - приховати колготами на ногах. Як же прибрати, як позбутися від цих «непрошених гостей»?

У косметології дипломовані лікарі-косметологи з багаторічним стажем роботи проводять ефективне лікування (видалення) судинної сітки лазером.

Фракційна лазерна шліфовка - наукове досягнення останніх років, новаторський метод, який дозволяє швидко і безболісно позбутися від судинної сітки в будь-якому місці Вашого тіла. На носі, на обличчі, на ногах слабко виражені судини зникають вже після 1-2 процедур. І якщо їх поява не було викликано якимось захворюванням, то пішли вони назавжди.

Ціни на лікування (видалення) судинної сітки, залежать від розміру обробленої ділянки в квадратних сантиметрах. Що в свою чергу диктується стадією розвитку і видом судинної сіточки.

Причини появи судинної сітки

Судинна сітка виникає в результаті маленьких «протікання» кровоносних судин під шкірою. Часто з'являється у жінок після пологів. Вона являє собою кров, що просочилася з дрібних отворів в судинах і розлилася уздовж них.

Удаление сосудов на лице в косметологии Дивин отзывы

Основна причина появи - спадкова схильність до зниження еластичності судин (особливо страждають люди з сухою тонкою і світлою шкірою).

До чинників придбання судинної сітки відносяться:

- Вживання алкоголю;

- Стрес;

- Куріння;

- Надмірні фізичні навантаження;

- Вплив низьких і високих температур, їх різкі перепади (сауни, гарячі ванни і лазні);

- Ультрафіолетове випромінювання (наприклад - зловживання солярієм);

- Гормональний дисбаланс;

- Прийом гормональних протизаплідних засобів;

- серцево-судинні захворювання;

- Вживання таких продуктів як міцний чорний чай, кава, какао, шоколад, маринад, копченості та консервовані солоності;

- Неправильне застосування косметики.

Удаление сосудов лазером в Броварах

Як видалити судинну сітку лазером?

Механізм глибокого впливу фракційного лазера такий: вплив високої температури зменшує розмір судин (промінь діє на стінки капілярів), без шкоди для оточуючих тканин. Вся операція з видалення судинної сітки займає мінімум часу і абсолютно безболісна. Час, що залишився після завершення процедури легке почервоніння проходить через 30 хвилин. Будь-які ускладнення відсутні.

Результати і кількість процедур будуть залежати від виду і розміру судинної сітки, Вашого віку, впливу навколишнього середовища і генетики.

Ваш консультант по турам Екатерина Ермолаева
Skype: katya_ermolaeva
e-mail: katya_kalimiros@i.ua
Как выбрать наиболее подходящий тур в Европу, на каком маршруте остановиться, какие города посетить? Все это вы можете узнать у меня. Объездив почти всю Европу, я ее безоговорочная поклонница, и всегда с радостью помогу вам определиться с выбором экскурсионного или любого другого тура в Европу.